_

درباره ما

ما که هستیم؟

گروه صنعتی مددرویان فعالیت خود را در سال 1355، با تولید جک بالابر سواری (جک پرطفدار پیکان) آغاز کرد و اکنون از بزرگترین تولیدکنندگان جک ماشین، قطعات و لوازم خودرو  و ابزارآلات دستی فلزی در ایران است.

مددرویان را می‌توان رهبر بازار جک ماشین و پیش‌قراول تولید قطعات فلزی در ایران دانست؛  زیرا در این 5دهه توانسته حدود 50درصد سهم بازار جک ماشین  ایران را ازآن خود کند. گروه صنعتی مددرویان هم اکنون با جلب اعتماد نمایندگان برندهای خارجی مثل هیوندا، رنو، پژو برلیانس و... در ایران، جک سواری خودروهای وارداتی این برندها را نیز تولید و تامین می‌کند. 

_

 گروه صنعتی مددرویان با یاری خداوند متعال و توان مدیران و متخصصانش، اکنون تولید قطعات و ابزارآلات استاندارد متعددی (مانند آچار بعلاوه، انبر قفلی، آچار شلاقی و....) را برای برندهای مختلف بر عهده داشته و آماده همکاری با برندهای بزرگ است.

رویکرد ما

رویکرد ما در مددرویان چیزی فراتر از تولید ابزار و قطعات فلزی است. ما می‌خواهیم با تولید محصول با کیفیت، در قدم اول کاری کنیم تا مردم، با خیالی آسوده بتوانند دست‌به‌ابزار شوند؛

و در قدم دوم توان متخصصان ایرانی را به جامعه بین‌المللی نشادن دهیم.

به همین منظور در واحدهای کنترل کیفیت‌مان، تمام جزئیات را با ریزبینی بررسی می‌کنیم تا محصولی که به‌دست مشتری می‌رسد از هر جهت کامل باشد.

اهداف ما

هدف اصلی ما در مددرویان اشتغال‌زایی وکارآفرینی از طریق توسعه بازار محصولات در ایران و خارج از ایران است.

برای رسیدن به این هدف مهم قصد داریم تا در مرحله اول سهم بازار مددرویان از بازار جک خودروی ایران را از 50درصد به 80درصد افزایش دهیم. 

مرحله دوم، تولید تمامی ابزارهای دستی فلزی با کیفیت جهانی است. در این مسیر موفق شدیم ابزارهایی مانند انبر قفلی، آچار به‌علاوه و... را با کیفیت جهانی تولید و روانه بازار کنیم.

ظرفیت و توانمندی‌های مددرویان

توان و دانش متخصصان در کنار خطوط تولید، واحدهای کنترل کیفی و انبارهای مددرویان در زمینی به مساحت 14هزار متر مربع، این امکان را به ما می‌دهند تا بتوانیم هر قطعه یا ابزار فلزی مهندسی را به‌صورت سفارشی طراحی و تولید کرده و روانه بازار کنیم. 

ظرفیت‌های مددرویان

 
27+مدل جک سواری
12+مدل ابزار
14000+ متر مربع زمین کارخانه‌جات
30+برند سفارش دهنده